Przetworniki Sony

Zaawansowany, superczuły przetwornik stanowi gwarancję wysokiej jakości rejestrowanego obrazu. Dlatego warto postawić na nowoczesne modele marki Sony.

Przetworniki PixelPlus

To innowacyjne urządzenia, które zapewniają czysty obraz, bogaty w detale i wyraźne kolory. Doskonale sprawdzają się w dozorze miejsc o dużej dynamice ruchu.

Menu OSD

Menu OSD (ang. On Screen Display) to funkcjonalny, intuicyjny panel sterowania kamerą lub rejestratorem, który wyświetla się na ekranie urządzenia.

Funkcja AES

AES, czyli automatyczna elektroniczna migawka (ang. Automatic Electronic Shutter), na bieżąco dostosowuje pracę kamery do warunków oświetleniowych.

Funkcja AWB

Zadaniem AWB, czyli automatycznego balansu bieli (ang. Automatic White Balance), jest prawidłowe odwzorowanie kolorów w trudnych warunkach oświetleniowych.

Funkcja ATR

Adaptacyjna reprodukcja tonów (ATR, ang. Adaptive Tone Reproduction) to funkcja, która dba o prawidłowe odwzorowanie kolorów w scenach mocno kontrastowych.

Funkcja ATW

ATW, czyli automatyczne śledzenie balansu bieli, to kolejna praktyczna funkcja, która czuwa nad realistycznym odwzorowaniem kolorów zwłaszcza przy zmiennym oświetleniu.

Funkcja AGC

Automatyczna regulacja wzmocnienia na bieżąco koryguje poziom sygnału w kamerze, tak by udało się uzyskać jasny i czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.

Funkcja Mirror

Jak sugeruje nazwa, funkcja polega na tym, że obraz można wyświetlać w formie odbicia lustrzanego. Pozwala to dopasować sposób nagrywania do środowiska pracy.

Funkcja Flip

Funkcja Flip, czyli odwrócenia obrazu o 180 stopni, zapewnia naturalną perspektywę w sytuacjach, gdy kamera musi być zamontowana w odwrotnym położeniu.

Redukcja szumów DNR

Cyfrowa redukcja szumów (ang. Digital Noise Reduction) automatycznie oczyszcza obraz z zakłóceń, które często powstają przy słabym oświetleniu.

Funkcja BLC

Szeroki zakres dynamiki (ang. Wide Dynamic Range) to bardzo ważna funkcja, która czuwa nad prawidłowym odwzorowywaniem scen mocno kontrastowych.

Funkcja HLC

Kompensacja mocnych źródeł światła (ang. Highlight Compensation) doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy w kadrze pojawią się np. reflektory samochodowe.

Funkcja WDR

Szeroki zakres dynamiki (ang. Wide Dynamic Range) to bardzo ważna funkcja, która czuwa nad prawidłowym odwzorowywaniem scen mocno kontrastowych.

Funkcja HLI

HLI, czyli inwersja mocnego oświetlenia (ang. Highlight Inversion), maskuje silne źródła światła, tak by pozostałe obiekty w kadrze były dobrze widoczne.

Funkcja Defog

Defog to praktyczna funkcjonalność, która zapewnia prawidłowe odwzorowanie obrazu w trudnych warunkach atmosferycznych - podczas deszczu czy mgły.

Funkcja DIS

Cyfrowa stabilizacja obrazu (ang. Digital Image Stabilization) odpowiada za korekcję ostrości w sytuacji, gdy kamera poddawana jest silnym wibracjom.

E-zoom

Elektroniczny zoom znacznie poszerza możliwości monitoringu wizyjnego. Nie trzeba też ręcznie ustawiać obiektywu, gdy konieczne jest większe zbliżenie.

Funkcja PIP

Opcja PIP (ang. Picture in Picture) pozwala na wyświetlanie dodatkowego obrazu w mniejszym okienku - wszystko zaś na ekranie jednego monitora.

Detekcja ruchu

Funkcja detekcji ruchu znacznie podnosi wydajność systemu monitoringu. Tryb nagrywania uruchamia się wtedy, gdy kamera zarejestruje ruch w kadrze.

Maski prywatności

Maski prywatności to obszary, które wyłącza się z monitoringu wizyjnego. Można je dowolnie określać oraz konfigurować. Na nagraniu są widoczne jako zasłonięte pola.

Zasilanie PoE

Wygodna technologia PoE (ang. Power over Ethernet) umożliwia przesył energii elektrycznej, a więc zasilanie, przez kabel sieciowy Ethernet.

ONVIF

ONVIF jest jednym z najbardziej uniwersalnych standardów komunikacji, który umożliwia współpracę w jednym systemie kameringu urządzeń od wielu producentów.

Kompresja H.264

H.264 jest nowoczesnym standardem kompresji wideo. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca na archiwizowanie danych bez obniżenia jakości nagrań.

Tryb korytarzowy

Kamery pracujące w trybie korytarzowym doskonale sprawdzają się w monitoringu wizyjnym wąskich i bardzo długich pomieszczeń - stąd też nazwa funkcjonalności.

Funkcja ROI

System ROI, czyli Region of Interest, umożliwia zdefiniowanie konkretnych obszarów w kadrze, w których jakość rejestrowanego obrazu będzie o wiele wyższa.

Sprawdź gdzie można kupić produkty IProVel