Tworzymy najlepsze rozwiązania dla monitoringu przemysłowego

Wysokiej klasy urządzenia do monitoringu wizyjnego to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa. W tym też celu powstała marka IProVel - by oferować nowoczesne, zaawansowane produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Kamery, rejestratory i akcesoria CCTV marki IProVel wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając wysokiej jakości nagrania oraz sprawny system zarządzania nimi. Oferta produktów jest na tyle szeroko, że każdy znajdzie urządzenia dostosowane do pracy w konkretnym środowisku - czy to w firmie, czy w domu.

O marce IProVel

Technologie

Najlepsze rozwiązania w telewizji przemysłowej

Funkcja AWB

Zadaniem AWB, czyli automatycznego balansu bieli (ang. Automatic White Balance), jest prawidłowe odwzorowanie kolorów w trudnych warunkach oświetleniowych.

Funkcja ATR

Adaptacyjna reprodukcja tonów (ATR, ang. Adaptive Tone Reproduction) to funkcja, która dba o prawidłowe odwzorowanie kolorów w scenach mocno kontrastowych.

Funkcja ATW

ATW, czyli automatyczne śledzenie balansu bieli, to kolejna praktyczna funkcja, która czuwa nad realistycznym odwzorowaniem kolorów zwłaszcza przy zmiennym oświetleniu.

Funkcja AGC

Automatyczna regulacja wzmocnienia na bieżąco koryguje poziom sygnału w kamerze, tak by udało się uzyskać jasny i czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.

Poznaj technologie

Sprawdź gdzie można kupić produkty IProVel